Září 2009

Tadyy jsem...živáá zdrava.... skoro

30. září 2009 v 22:32 Deníček
ČAUKYYYYY...JA VIM MOHLA JSEM SE ASPON OZVAAAT....

tAK NAK MENSI PRESTAVKAAA A JSEM TU Z5...Ae povim vam na hubnuti ted pekne asluuu..Nake to kilco jsem pribrla ae je mi faaajn..Hooolt me tedmusite brat takovou jaka jsem i s tim spickeeem..jastim casem mozna neco udelam...Teed to prece nebudu hrotiiit :)
Pisu ze jsme ziva a zdrava..MNo ziva zatim jo ae zdravamoc ne...Ale uz ejlip...Zitra jeste doskoyl nejdu ae v patek uz asi jo...Tyo za 2 týdny mám 15...Mám vplánu dělat mega oslavu..jen ještě nevím kdeee.....Budem chlastat do rana... :D Segra uz me taha naa diskotekuuu...Jakozhe asi pujduuu byla jsem tam za cely svuj zivooot dvakrat a rikala jsme ze uz tam v zivozr nevlezu...Blbeee vzpominkyyy na to misto..Ae taaak to uz ej docela davno...Neresit...Aaa takyydostanu šukacíí prukaz yeaah :D .....Ted nereste celkove meee :D

Vybiram si saaaty dooo tanečnííích mnoo nwm nwm..Jsem, moc vybíííravááá..!!
Frčím do hajaaan zitra mam v planu prospat zase cely den..MNoo mozna ne..naky filmiik yb to ctelo mate navrh?Neeebo skocim ke stepovi..Treba zas budee chodit bez... :D mnooo ja fakt mizim custeee :-*

4.8. 2009

4. září 2009 v 14:34 jídelníček
už mám dvěě znamkyy a jeedničky...dobreee ne? :D beru to učení vážně tyo..sama se divím...! Jídelníčky asi nic moc...zvážím se v pátek.

snídaně: activia tvarohová straciatela, 1/2 tm. rohlíku
svačina: nic
oběd: 1/3 řízku, trochu brambor
svačina: jablko, jogurt 0,1% tuku malinový
večeře: tm. rohlík, kousek sýra 30% t. v. s. , rajče, okurek


3.9. 2009

3. září 2009 v 18:26 jídelníček
Aoojkyyy..Tyo po dlouhé době jsem sjídelákemspokojená...A ve škole taky fajn zatím..Nová úča na matiku se zda fajna a myslim ze jsem na ni udelala docela dojem..Ted se budu sakra ucit :) nanejvys jedna dvojkaa na vyzo...Poo dnesni vodarne s hooodne zajimavyyym tabaackem me docela unavila, nakreslim nakou kktinku do přirazu aaa budu naakompiku enbo zkouuknu filmík :)


snídaně: půl loupáku, půl jahodového bio napoje
svačina: nektarinka
oběd: těstoviny, šťáva z masa
svačina: malinový jogurt 0,1% tuku, banán
večeře: trochu vývaru, malicko zeleninového salatu